Stijn heeft zijn arm gebroken
Monday, September 14th, 2009 | family
Vandaag werd ik gebeld door de overblijf van Stijn. Stijn was van het fietsenrack af gevallen en had heeeeeeeeel veeeeeeeel pijn in zijn rechter onderarm. Of ik langs wilde komen om met hem naar de dokter te gaan. Hij zat bij Wil (de opper-overblijf) en had echt heel veel pijn. Huilen dus. Dokter gebeld en daar konden we direct terecht. Die keek er even na en stuurde ons door naar het ziekenhuis. Stijn bleef huilen. In de Lichtenberg was men al op de hoogte en Stijn mocht gelijk naar de Radiologie om Rontgenfoto’s te laten maken, na het maken van een ponspasje natuurlijk
. Daar bleek al wel dat zijn rechter onderarm echt gebroken was. De radiologe liep met ons mee naar de Eerste Hulp om daar verder te laten kijken. Kwamen we daar Andrea nog tegen zeg, de hardloop trainer van Papa bij Altis ! Ze herkende me niet zonder strakke broek, haha ! Van Andrea kreeg Stijn een zetpil als pijnstiller. Daarna ging de dokter goed kijken naar de foto’s van de onderarm en hij zei dat de boel in het gips moest. Stijn had nog steeds heel veel pijn. Gelukkig gingen ze het niet meer zetten. Het was een ‘twijgbreuk’. Dus zeg maar net als een twijgentakje dat gebroken is, maar nog net vast zit aan een randje. Het bot staat wel een beetje scheef, maar na 3 maanden trekt dat vanzelf weer recht bij kinderen volgens de dokter. Vervolgens kwam Dokter Daan (de verpleger die de Gips kwam zetten) en die heeft Stijn zijn onderarm helemaal in het gips gezet. En toen het gips er omheen zat was de pijn gelijk een heel stuk minder. Het bewegen van de arm doet blijkbaar enorm pijn, maar als hij eenmaal in het gips zit, kant de arm geen kant meer op.
Stijn vond dokter Daan wel leuk, dus die mocht de eerste handtekening op de arm zetten. De pijn was weg, Stijn was opgelucht en had direct al weer praatjes. Dokters en verpleegsters en overblijvers bedankt ! Stijn is echt heel goed en snel geholpen in de Lichtenberg en op school. Toen nog even terug naar school om de fiets weer op te halen en natuurlijk even de klas in om de stoere verhalen te vertellen. Iedereen was natuurlijk toch wel heel erg geschrokken. Nou Stijn, dat wordt 3 weken niet wassen, zwemmen, schrijven met links en stoeien met Bram……..enne….het goede nieuws is dat hij met die gebroken arm en een zielig gezichtje nu wel heel veel lootjes verkoopt voor de grote clubactie !
No comments yet.
Leave a comment
Recent Comments
- Miranda on Kinderfeestje Stijn 8 jaar
- Bianca on Halve van Hoogland
- Jos de Boer on Clowntjes Record Poging
- admin on Marathon Amersfoort 750 jaar
- Mark P on Marathon Amersfoort 750 jaar
