Marathon Amersfoort 750 jaar
Monday, June 15th, 2009 | Hardlopen
Vandaag was het dan zover. De Marathon van Amersfoort 750 jaar ging vandaag van start met de kidsrun, de 5km, de 10km, de halve en de hele marathon. Na gisteren de startbewijzen voor de kidsrun voor Bram en Stijn en de 5km voor mijzelf opgehaald te hebben, gingen we vanmorgen (door de regen) om 09:30 richting de verzamelplaats voor de kidsrun. Verzamelen was in de parkeergarage op jongens of meisjes en leeftijdsklasse. Bram dus in vak 9 jaar en jongens ! Gelukkig was Ties er ook, Bram was niet de enige. Vanuit de parkeergarage naar de start voor “Jongens 9 jaar” om 10:20 en daar begon Bram aan zijn 1000 meter. En…helemaal uitgelopen ! Toppertje. Zie hier een link naar alle foto’s.
Toen was ik zelf aan de beurt. Ik ben begin Januari begonnen bij Altis in Amersfoort om met een loopclub het lopen onder de knie te krijgen. Doel was de 10km bij deze Marathon van Amersfoort te doen. Helaas helaas raakte ik geblesseerd en moest eigenlijk helemaal afhaken. Vet balen. Maar……..bij het ophalen van de start bewijzen begon het zo te kriebelen dat ik besloot toch mee te doen, maar dan de 5km. Niet op snelheid, maar voor het uit lopen. Ik wilde niet weer geblesseerd raken. Ik sprak met mezelf af om het extreem rustig aan te doen en te stoppen bij pijn. Vandaag was het dus zover. Om 11:00 zou ik starten. Vlak daarvoor het startvak in. Wat een gedring zeg. Gelukkig kom ik Jolanda en Wieke tegen en die geven aan het heel rustig aan te gaan doen. Dat is mooi voor mij en ik mag met de dames mee. Dan nog even dringen en we gaan ! Wat een feest is dit zeg. Veel mensen langs de kant en veel muziek ! Super is dit. Het lijkt wel vanzelf te gaan. Ik houd mezelf in en Jolanda houdt de rem er bij mij goed op. Daardoor houd ik alles heel en loop ik de 5km heerlijk uit. Wat een ervaring zeg. Dit smaakt naar meer. Bij de finish krijgen we een mooie medaille en dan is het feest over. Maar…..ik was natuurlijk niet de enige die liep. Wie liep er niet kun je beter vragen ? Ik werd, net als vele anderen, gesponsord door Morelisse ! Erg leuk ! Mooie kleding en zoals je op de foto’s kunt zien, liepen er veel mensen in deze kleding (Anneke, Karin, Bas en familie, ! Ramon, Anneke ! Bedankt ! Verder die dag hebben we lopers uit mijn Altis groep (Ellen, Sandra en Martel), lopers van mijn duikclub Aqua Holic (Kees, Steef en Gerard), andere bekenden (Robert, Mark, Marcel, Katja, Juf Margareth, Meester Gerard, Juf Linda, Ingrid, Frank) en nog vele anderen aangemoedigd ! Wat een topdag……….smaakt naar meer !
4 Comments to Marathon Amersfoort 750 jaar
He kale kanjer, goed gelopen hoor ! Wat is je volgende uitdaging ? 10k Hoogland ? Tegenslag is soms de beste motivator, dus vooral doorgaan hoor, en die tijden worden vanzelf sneller. Mooie kleding inderdaad van jullie sponsor Morelisse, viel echt op onderweg. Groet, Mark
Goed gedaan man, ik doe het je niet na. Ga wel alvast in training voor de marathon Amersfoort 1500. Helaas kon ik, vanwege buitenlandse verplichtingen, niet aanmoedigen.
June 16, 2009
June 18, 2009
Neeeee, dit was ik ! Cool he ?
Leave a comment
Recent Comments
- Miranda on Kinderfeestje Stijn 8 jaar
- Bianca on Halve van Hoogland
- Jos de Boer on Clowntjes Record Poging
- admin on Marathon Amersfoort 750 jaar
- Mark P on Marathon Amersfoort 750 jaar



June 15, 2009